Kolejne podsumowanie DSP 2017

Czas na kolejne podsumowanie na blogu. Ale czy jest co podsumowywać? Ostatni mój artykuł ukazał się gdzieś w okolicach 1 kwietnia. A teraz mamy 1 maja. Czym spowodowana jest taka przerwa? Tak jak przewidywałem, jest wiele innych rzeczy ważniejszych niż blog. Ale czy jest to jedyny powód? Otóż nie. W tym momencie mam opublikowanych 14 artykułów. Natomiast w WordPressowym szkicowniku mam… kolejnych czternaście… Część z nich jest po prostu wstępnym szkicem, część jest w połowie napisana, a pozostałe czekają na kilka screenów z VS, albo zdjęcia w wysokiej jakości. Zauważyłem że o wiele prościej jest na kolanie skleić jakiś koncept artykułu, niż napisać go od początku do końca wraz z korektą i formatowaniem. No ale o wytrwałości właśnie będzie innym razem.

Ok, odpowiedzieliśmy sobie właśnie na pytanie jak jest, oraz dlaczego jest tak a nie inaczej. Pozostaje najważniejsze pytanie. Co będzie dalej? Teraz mamy majówkę, mam nadzieję że uda mi się trochę popisać, choć będzie to trudne. No i chciałem jeszcze jedną rzecz zauważyć. Jak ktoś spojrzy na githuba to zauważy, że nowe wpisy na blogu nie pokrywają się z nowymi commitami. No i tutaj dochodzimy do kolejnej kwestii. A może by tak zakończyć tłumaczenie zasady działania moich bibliotek na blogu? I pisać tylko krótkie posty o tym co zostało dodane do bibliotek? Podobno dobry kod komentuje się sam 😛 Największy problem polega na tym, że gdy dokonuję modyfikacji, to często WordPressowe wpisy mogą ulec dezaktualizacji. Tak więc postanowione, teraz czas na jeszcze więcej komentarzy w kodzie, rozwój plików Readme.md na githubie, i krótsze opisy na blogu zmian dokonanych w moich bibliotekach.
No i kolejna sprawa, czas jeszcze raz złożyć w całość moją platformę testową (w takiej formie jak jest teraz jest bardzo trudna w transporcie) no i ją udoskonalić, i może zakończyć pierwszą iterację projektu?

Ale żeby nie było tak pesymistycznie należy jednak zauważyć że pomimo wszystko sosnusIotLib nabiera nowych funkcjonalności, więc nie jest aż tak źle.

Starczy gadania, czas wziąć się ponownie do roboty 😀

Jeden komentarz na temat “Kolejne podsumowanie DSP 2017”

  1. Pingback: dotnetomaniak.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s